Bazénové zastřešení akce ceny rychlost spolehlivost

 

Bazénové zastřešení Poolor znamená slušný výrobek za slušné ceny a spolehlivé, profesionální jednání.

 

Dobré bazénové zastřešení za dobré ceny 

  • Kvalitu zastřešení a celý průběh výroby ověřují zkušební ústavy a laboratoře.  Jak například taková zkouška vypadá se podívejte na Bazénové zastřešení, zkouška bezpečnosti při zatížení sněhem.
  • Akce a cenové akce probíhají celoročně. Vždy je co nabídnout. Neváhejte však ! Ceny materiálů s kterých vyrábíme stoupají díky ropě.
  • Technickou pomoc při zaměřování bazénu a objednávání bazénového zastřešení, považujte za samozřejmost. Skutečně rádi k vám přijedeme. Nemusíte mít obyvy, že na vás bude vyvíjen nátlak , nejsme prodejci hrnců ani pojišťováci. Nic nebudete platit a nic se neděje, ani když si zastřešení od nás nekoupíte. Rádi vám poradíme bez nároku na odměnu. Jsme tu od toho.

Bazénové zastřešení Poolor, akce a rychlost  

Bazénové zastřešení Poolor a spolehlivost

Velmi dobře si uvědomujeme, že spolehlivost je věc kterou chceme všichni zažívat. V obchodech, od svých dodavatelů nebo kolegů, ve výrobcích které nakupujeme atd. Dnes se v obchodech o spolehlivosti moc nemluví. Není nějak moderní, není in. Jedná se totiž o každodenní práci s vynaložením úsilí, obzvláště když se situace zrovna nevyvíjí tak  jak by si člověk představoval. Spolehlivost stojí spoustu času, námahy a peněz. Přesto se o to v Poolor snažíme. Od vývoje výrobku až po montáž bazénového zastřešení na zahradě. Neříkáme to my.  Jsou to  názory zákazníků. Můžete se přesvědčit i sami.

Zveme vás k nám do výroby zastřešení bazénů. 

Další související odkazy :

Co byste měli vědět před tím než zakoupíte bazénové zastřešení 

Bezpečnost dětí při chůzi na bazénovém kolejišti

Názory zákazníků

 

 

 

 

 

 

Související odkazy:

Rychlá online kalkulace ceny zastřešení
Kalkulaci obdržíte okazmžitě na vámi zadanou emailovou adresu.
Obsah

Nové povrchové úpravy!

Nově pro tuto sezónu jsme pro vás připravili možnost výběru ze 3 různých druhů povrchové úpravy konstrukce. Na výběr tedy nyní máte celkem ze 4 základních barev konstrukce a to za symbolický příplatek...

Více informací zde...