Kvalitní a levné? Existuje!

Pokud byste hledali zastřešení podle nákupní ceny, určitě by to vyhrál nákup materiálu jako polykarbonát, dřevěné hranoly a šrouby, za pomoci kterých si každý může vyrobit zastřešení sám. Proč tedy takto nepostupuje každý?

Ačkoli polykarbonátovou desku tloušťky 8 mm zakoupíte za 200 korun za metr čtvereční a za konstrukci dáte 150 až 300 korun za běžný metr, materiálové náklady na menší posuvné zastřešení bazénu Vás vyjde celkem na 20 tisíc korun. A to nepočítáme práci a nehovoříme zde o kráse, estetice nebo funkčnosti výrobku. Samotná výroba je velmi náročná, málokdo by to v domácích podmínkách zvládl a firmy si to proto nechají patřičně zaplatit.

Výjimkou, jak získat kvalitní zastřešení za rozumnou cenu, jsou pak výrobky značky POOLOR. Jejich cena začíná na 40 tisících korunách a k prodeji jsou prakticky okamžitě. Toto je rychlejší, jednodušší a pro někoho i nejlevnější řešení zastřešení bazénu. Částka se liší podle velikosti. A nejedná se o kvalitu z Číny nebo hobbymarketu. Podobný výrobek lze pořídit pouze ve specializovaných prodejnách typu bazénových center, prodejnách zahradní techniky, ovšem za podstatně více peněz (o 20 až 100 tisíc korun dráž). To, co výrobky Poolor dělá výjimečnými na trhu, je bezpečnost kolejnic proti úrazu a termické prosklení 10/4, které napomáhá udržet déle teplotu vody v bazénu. Výhody bezpečného kolejiště termoizolační výplň nenabízí momentálně na trhu nikdo jiný než Poolor.
Pokud hledáte ještě levnější možnost jak zastřešení pořídit, navštivte náš bazar.

 

 

Související odkazy:

Rychlá online kalkulace ceny zastřešení
Kalkulaci obdržíte okazmžitě na vámi zadanou emailovou adresu.
Obsah

Nové povrchové úpravy!

Nově pro tuto sezónu jsme pro vás připravili možnost výběru ze 3 různých druhů povrchové úpravy konstrukce. Na výběr tedy nyní máte celkem ze 4 základních barev konstrukce a to za symbolický příplatek...

Více informací zde...