Zastřešení bazénů Poolor

Společnost Zastřešení bazénů Poolor s.r.o vznikla v roce 2009, aby specializovala své předchozí dlouholeté zkušenosti se zpracováním hliníkových konstrukcí a polykarbonátu na výrobou bazénových zastřešení.

Originální konstrukce bazénových krytů je vyvinuta společností Poolor za účelem nabídky produktu, který v sobě spojuje kvalitní a bezpečnou konstrukci bazénového zastřešení a zákaznicky přístupné ceny.

Materiál používaný pro výrobu je eloxovaný hliník a polykarbonátové desky. Ostatní součásti konstrukce jsou vyrobeny z nerezového materiálu, případně pevnostní umělé hmoty.

Naše výrobky jsou certifikovány dle platných norem a u každého druhu výrobku je prováděn

„Dohled (audit) certifikačního orgánu“, který vyhodnocuje, zda naše společnost provádí výrobu dle schválené dokumentace a v souladu s platnými předpisy. Certifikačním a auditorským orgánem, které kontrolují naši výrobu, jsou mezinárodně uznávané akreditované laboratoře (autorizované osoby) jako PAVUS-CZE, CSI-CZE; I.F.I.-DEU; TZÚS-CZE; TÜV CZ-CZE, POLYMER INSTITUTE-CZE; Fires-SVK.

Společnost Poolor dodává bazénové kryty, které lze použít jak na většinu standardních typů bazénů dodávaných na českém trhu, tak je možno navrhnout a vyrobit originální bazénové kryty dle zadaných rozměrů, barev konstrukce a použitého polykarbonátu.

Společnost rovněž dodává samostatné materiálové komponenty z nichž je zákazník na základě dodaného montážního postupu schopen smontovat bazénový kryt přímo na místě.  Montáž není složitá, neboť veškeré prvky, segmenty, čela i dveře jsou kompletně prefabrikované (předvyrobené). Také veškeré šrouby, krytky a další spojovací prvky potřebné pro montáž jsou součástí zásilky.

V roce 2011 dodala firma spokojeným zákazníkům bezmála 500 bazénových zastřešení.

Věříme, že v roce 2012 bude počet spokojených zákazníků výrazně rozšířen.

Obsah

Nové povrchové úpravy!

Nově pro tuto sezónu jsme pro vás připravili možnost výběru ze 3 různých druhů povrchové úpravy konstrukce. Na výběr tedy nyní máte celkem ze 4 základních barev konstrukce a to za symbolický příplatek...

Více informací zde...