Nově nabízíme možnost výběru z různých druhů a barev povrchové úpravy konstrukce zastřešení.

 

Barevné varianty konstrukcí

Online kalkulace

 

Tři druhy povrchové úpravy konstrukce

  • klasický elexovaný hliník (stříbrnošedá – standardní barva konstrukce)
  • hliník lakovaný práškovou barvou (barvy dle vzorníku RAL – bílá a antracit)
  • hliník lakovaný práškovou barvou spojený s nanesením vzoru (dřevodekor)

 

Čtyři barevné varianty na výběr

V současnosti nabízíme čtyři různé barevné varianty konstrukce a to za minimální možný symbolický “administrativní” příplatek. Pro zjištění aktuální ceny jednotlivých povrchových úprav prosím využijte možnosti okamžité online kalkulace.

Eloxovaný hliník – stříbrnošedá (standardní barva)

Stříbrnošedá barva - eloxovaný hliník

Eloxovaný hliník má stříbrnošedou barvu a tuto povrchovou úpravu dodáváme jako standardní barvu všech našich konstrukcí. Eloxace je proces kdy se profily ponoří do vany s kyselinou a za pomoci elektrolýzy (anody a katody) se uměle z povrchu materiálu odebere malá vrstva hliníku. Dále během procesu povrch zhrubne a vytvoří se na něm slabá vrstva oxidace (kysličníku). Tento materiál je tvrdý a odolný vůči povětrnostním podmínkám. Odolává navíc i působení dalších kyselin nebo solí. Životnost takto ošetřeného povrchu je prakticky neomezená.

 

Krémová bílá – lesklá barva RAL 9001

Krémová bílá - lesklá barva RAL 9001

Krémová bílá lesklá barva. Odstín č. 9001 dle vzorníku RAL. Jedná se o hliníkové profily lakované za pomoci automatizovaného elektrostatického práškového lakování a následného vypálení barvy v komorové peci. Vzniká tak v podstatě hliníkový profil obalený tenkou vrstvou “umělé hmoty”. Použité práškové laky jsou certifikované, vysoce odolné, stálobarevné a určené pro použití v drsných exteriérových podmínkách. Takto ošetřený povrch má vysokou životnost – dá se říci minimálně stejně dlouhou jako plastový bazén umístěný pod zastřešením…

 

Antracitová šeď – tmavá lesklá barva RAL 7016

Antracitová šeď - tmavá lesklá barva RAL 7016

Velmi elegantní tmavá antracitově šedá lesklá barva. Odstín č. 7016 dle vzorníku RAL. Lakování probíhá stejným způsobem jako je popsáno výše u bílého odstínu.

 

Dřevodekor “smrk” – povrch imitující smrkové dřevo

Dřevodekor - povrch imitující smrkové dřevo

Dřevodekor vzniká z počátku stejně jako veškeré ostatní práškově lakované odstíny. Profil se nejprve celý nalakuje do jedné barvy, tato základní barva určuje výsledný odstín imitovaného “dřeva”. Tato základová vrstva se vypálí v peci. Poté se nanese na povrch profilu další vrstva práškového laku tvořící strukturu dřeva (letokruhy, suky, vady, přechody barev atd.). Tato vrstva se nanáší za pomoci podtlaku ze speciálních předem připravených fólií obsahujících vzory a barvy imitující různé druhy dřeva. Po opětovném vypálení v peci se vrstvy spojí a tvoří jeden celek. Tato povrchová úprava je časově i materiálově náročnější – z toho vyplývá i její vyšší cena.

 

Nevidíte zde vaši vysněnou barvu?

Nezoufejte – po domluvě je možné dodat zastřešení v barvě a odstínu dle vlastního výběru. Příplatek nelze přesně stanovit předem, jelikož souvisí i se zvoleným odstínem barvy. Pokud tedy požadujete barvu dle vlastního výběru, obraťte se prosím na naši hotline Poolor kde vše společně probereme a vytvoříme vám cenovou nabídku na míru.

Online kalkulace

Obsah

Nové povrchové úpravy!

Nově pro tuto sezónu jsme pro vás připravili možnost výběru ze 3 různých druhů povrchové úpravy konstrukce. Na výběr tedy nyní máte celkem ze 4 základních barev konstrukce a to za symbolický příplatek...

Více informací zde...