10 mm silný polykarbonát - Zastřešení bazénů Poolor
Polykarbonát s označením PC 10/4 se čtyřmi vrstvami zasklení, tloušťkou 10 mm a s prostupem tepla U = 2,7 W/m2K, je pro použití v zastřešení bazénů výjimkou na trhu. Používáme jej ve všech typech konstrukcí a při srovnatelné ceně výrobku s jinými na trhu.
Bezpečnost dětí při chůzi na kolejišti - Zastřešení bazénů Poolor
Vyvynuli jsme naprosto unikátní pochozí kolejiště. Při jeho vývoji byl kladen důraz především na bezpečnost a bezbolestnou pochůznost. Naše kolejiště je vybaveno mnoha bezpečnostními prvky, které žádné konkurenční řešení nenabízí.
Odborné testy konstrukce - Zastřešení bazénů Poolor
Jaké důvody nás vedly k těmto zkouškám si můžete přečíst po klepnutí na více. Tyto zkoušky byly provedeny v prostorách naší výroby nebo ve zkušebně stavebních hmot CSI Zlín. Výsledky si můžete ověřit i sami na vlastní kůži u nás ve výrobě.
Tisíce realizací - Zastřešení bazénů Poolor
Ročně obsloužíme tisíce zákazníků. Naši technici a montéři jsou každý den na cestách napříč celou zemí. Zaměřují, dodávají a montují na vaše zahrady zastřešení vyrobená u nás v Albeři v Jižních Čechách.
Tradiční výrobce zastřešení - Zastřešení bazénů Poolor
20 let praxe s výrobou hliníkových konstrukcí. Roční produkce činní 60.000 m2 pevného zastřešení, 500 ks posuvného zastřešení bazénů a 800 ks speciálních požárních oken. Expedujeme do 9 zemí Evropy. Obsloužíme ročně 1000 až 1800 zákazníků.
Možnost dodání včetně montáže - Zastřešení bazénů Poolor
Montáž považujeme k výrobku za samozřejmost, stejně jako technické poradenství a návrh konstrukce. Montáž provádíme pouze vyškolenými pracovníky. Pod slovem vyškolený si však nepředstavujeme pouze obecnou frázi jak často bývá zvykem.
Zvýšení teploty až o 13 stupňů - Zastřešení bazénů Poolor
Zastřešení zvýší teplotu vody v bazénu i jeho vnitřních prostor bez použití topení v průměru o 6 až 13°C. Zastřešení ohřívá vodu časně z jara, a to výrazně, neboť již v dubnu při slunečných dnech je možné se pod zastřešením koupat. Rozdíl teploty vody ráno a večer je menší, voda má stálejší a stabilnější teplotu.
Ochrana před UV zářením - Zastřešení bazénů Poolor
Aby zůstal chlór co nejdéle ve vodě a aby UV záření nepoškozovalo bazén, stačí bazén zakrýt vhodným zastřešením. Zastřešením navíc zamezíte odpařování vody, což přinese další úspory na čas a vodu při doplňování. Zamezíte odpařování chlóru a ušetříte peníze za bazénovou chemii.
Ochrana před nečistotami - Zastřešení bazénů Poolor
Ochrana před zjevnými nečistotami bývá častým důvodem zakoupení bazénového krytu. Jsou ale také nečistoty , které nejsou na první pohled vidět, ovšem to neznamená že neexistují a že Vám nezpůsobují například zelenání vody.
Úspora energie na vytápění - Zastřešení bazénů Poolor
Úspora energie je dnes bohužel otřepané slovo. Způsobili to různé politické zájmy a lobby. Jak uspořit energii by však mělo zůstat v mysli každé selsky (logicky) uvažující a podnikající osoby. Energie totiž znamená především peníze a lidský čas, který každý z nás může investovat lépe a účelněji.
Možnost koupání i za špatného počasí - Zastřešení bazénů Poolor
Pokud jste se již koupali v otevřeném bazénu asi vás nepřekvapí nepříjemný chlad například na mokrou hlavu a části těla nad vodou. Řešením je vytvořit kolem bazénu mikroklima podobné pro rostliny ve skleníku. Toto umožňuje samozřejmě i naše zastřešení bazénů Poolor a to jednoduše a úsporně.
Než zakoupíte zastřešení - Zastřešení bazénů Poolor
Domácí bazén slouží k odpočinku dospělých a radosti skotačících dětí. Z hlediska bezpečnosti však může být i zdrojem náhodného pádu, úrazu, někdy až s tragickými následky.
Nízké zastřešení bazénu - Zastřešení bazénu Poolor Classic
Nízké zastřešení bazénů. Tzv. "nepodchozí" (vlivem nízké výšky se pod nimi nedá chodit). Tato nízká zastřešení bazénů mají velikostní řadu S až 3XL.
Moderní tvar zastřešení bazénu - Zastřešení bazénů POOLOR 3R
Zastřešení bazénu POOLOR 3R je moderní tvarovou variantou klasického nízkého zastřešení. Tento typ zakrytí bazénu využívá tvar oblouku se třemi rádiy, proto název 3R. Jendá se o velmi oblíbený tvar zastřešení.
Zastřešení bazénu ke zdi - Zastřešení bazénů POOLOR Wall
Zastřešení bazénu ke zdi je řešení, kde je jedno z vodících kolejišť připevněno ve vertikální pozici ke stěně nebo jiné stávající konstrukci poblíž bazénu. Tento prostorný typ zastřešení má "podchozí" výšku a zároveň dokáže splynout s budovou.
Luxusní zastřešení bazénu - Zastřešení bazénu Poolor
Atraktivní hliníkové konstrukce výrobků SkyProtect propojí váš dům se zahradou a pokud hledáte způsob, jak stylově a luxusně zastřešit váš bazén, jste u nás správně. Možnost uzavírání celoskleněnou posuvnou stěnou.
Vysoké zastřešení bazénu - Zastřešení bazénu Poolor
Vysoké zastřešení bazénů. Tzv. "podchozí" (lze pod nimi chodit). Tato vysoká zastřešení bazénů mají velikostní řadu VS až V3XL.
Lokomotiva - Zastřešení bazénu Poolor
Kombinované zastřešení bazénů (nízké a vysoké) označené jako LOK známé také lidově jako lokomotiva, mašinka, vláček, combi a podobně. V této variantě býva jeden (nejčastěji první) segment zastřešení vysoký a zbytek segmentů nízký. Díky tomu je první segment podchozí a lze se tak například převléci nebo osušit přímo pod zastřešením.
Atypické zastřešení bazénu - Zastřešení bazénu Poolor
Několik rad a tipů jak si pořídit zvláštní zajímavé zastřešení pro váš bazén nebo jak vyřešit složitý atypický konstrukční prvek či detail. Někdy atypem může být velká změna tvaru a rozměru zastřešení, někdy o náročném atypickém řešení rozhoduje malý detail spoje nebo profilu.
Pevné zastřešení bazénu - Zastřešení bazénu Poolor
Moderní universální střecha na bazén, která je pevná, nepohybuje se, je fixně připevněná k zemi nebo ke zdi, kolem bazénu nemá žádné koleje, je průhledná nebo neprůhledná, v libovolném tvaru, velikosti a barvě? To není jen sen...
Odborné testy konstrukce - Zastřešení bazénů Poolor
Konstrukce
Konstrukce zastřešení bazénu je vyrobena z profilů slitiny hliníku, které jsou eloxované, velice pevné a zajišťují téměř neomezenou životnost. Tuto hliníkovou konstrukci je možné ponechat v přírodní barvě nebo ji barevně upravit podle přání zákazníka. Vzhledem k nestálým povětrnostním a sněhovým podmínkám, vyrábíme zastřešení výhradně v provedení se silnostěnnými profily a masivní pevnou konstrukcí. Díky jednoduchosti našeho systému je montáž zastřešení velmi snadná a zárověň se minimalizuje možnost závad na funkčnosti. Konstrukce jsou testované v nezávislé testovací laboratoři.
10 mm silný polykarbonát - Zastřešení bazénů Poolor
Výplň - zasklení
Výplň zastřešení tvoří dutinkový polykarbonát. Dutinkový polykarbonát je charakteristický výbornými termo-izolačními vlastnostmi a nárazovou houževnatostí - to znamená, že je vyloučen vznik střepů.
Další možností je plný polykarbonát. Tloušťka plného polykarbonátu je 4mm. Termo-izolační vlastnosti jsou v porovnání s dutinovým polykarbonátem nepatrně horší, proto doporučujeme dutinkový polykarbonát.
Veškeré výplně disponují ochrannou vrstvou proti UV záření. Polykarbonát se vyrábí v několika barevných odstínech.
Bezpečnost dětí při chůzi na kolejišti - Zastřešení bazénů Poolor
Kolejiště
Pojezdové dráhy jsou vyrobeny z eloxovaných nebo práškově lakovaných hliníkových profilů a při jejich vývoji byl kladen důraz především na naprostou bezpečnost a bezbolestnou pochůznost. Pojezdová dráha se fixuje na rovný podklad horizontálně nebo vertikálně - na stěnu domu. Počet kolejí pojezdové dráhy koresponduje s počtem segmentů vytvářejícím zastřešení bazénu.

Zastřešení je díky vedení ve dvou kolejnicích odolnější proti vyšší zátěži (např. sněhové).

Posuv segmentů v kolejišti je velmi jednoduchý (i pro dítě) a to hlavně díky 4 kolečkům v segmentu, kde každé kolečko obsahuje dvě samostatná uzavřená ložiska.
Boční a čelní dveře - Zastřešení bazénů Poolor
Boční a čelní dveře, výklopné a odjímatelné čelo
Boční posuvné a čelní pantové dvěře slouží pro snadný vstup do bazénu bez nutnosti odsouvat zastřešení. Výklopné a odjímatelné čelo lze využit tam, kde je potřeba při odsouvání zastřešení překonávat předměty vystupující vysoko nad okolní terén (např. šachty pro filtrace, protiproudy či pevné vstupní schůdky).
Bezpečnost dětí při chůzi na kolejišti - Zastřešení bazénů Poolor
Jaké důvody nás vedly k těmto zkouškám naleznete podrobněji v článku. Co byste měli vědět před tím, než zakoupíte bazénový kryt. Tyto zkoušky byly provedeny v prostorách naší výroby. Výsledky si můžete ověřit sami na vlastní kůži u nás ve výrobě. Tímto vás co nejsrdečněji zveme na návštěvu k nám.
Bezpečnost při zatížení sněhem - Zastřešení bazénů Poolor
Působení váhy sněhu na konstrukci zastřešení se v laboratoři zkouší na speciálním zařízení. Testování probíhá ve státní zkušebně stavebních hmot CSI Zlín.
Bezpečnost při pádu osoby - Zastřešení bazénů Poolor
Testování probíhá ve státní zkušebně stavebních hmot CSI Zlín. Jedná se o zkoušku, při které se má zachytit energie rázu vyvolaná pádem měkkého tělesa (člověka) o různých hmotnostech na zastřešení bazénu.
Showroom - Zastřešení bazénů Poolor
"Zdravím Vás a děkuji za kvalitní osazení bazénového zastřešení. Tak, jak pracovali Vaši technici, čistě a ohleduplně k zahradě, jsem od žádné firmy po devedesátém roce u sebe nezažil. Děkuji. Jako poděkování Vám posílám recept pro mlsný jazýček. S pozdravem M. Rom"
Obsah

Nové povrchové úpravy!

Nově pro tuto sezónu jsme pro vás připravili možnost výběru ze 3 různých druhů povrchové úpravy konstrukce. Na výběr tedy nyní máte celkem ze 4 základních barev konstrukce a to za symbolický příplatek...

Více informací zde...